dainius@valdasta.lt 8 656 33206

Stiklo pertvaros

puikus technologijų taikymo, estetikos ir architektūrinių sprendimų derinys. Visos Jūsų idėjos ir sumanymai tampa įgyvendinami. Stiklinės pertvaros optiškai padidina erdvę, naikina ribas ir  nesuardo aplinkos vientisumo

Stiklo varstomos durys

puikus sprendimas atskirti dvi patalpas neapkraunat interjero sunkiomis medžio durimis. Stiklinės varstomos durys gali būti įvairios: vienvėrės, dvivėrės, vienpusės, dvipusės. Šiuolaikinio dizaino lankstai ir laikikliai papuoš jūsų ofisą ir namus.

Stiklo stumdomos durys

durys kurios ne tik puikiai atrodo, bet ir taupo vietą tiek gyvenamose, tiek komercinėse patalpose. Stumdomų durų sistema gali būti tvirtinama tiek, prie lubų tiek ir prie sienos.

Stikliniai stogeliai

elegantiškas parduotuvių, gyvenamųjų namų, biurų ir kitų šiuolaikiškų ir senovinių pastatų įėjimo durų ar praėjimo elementas. Tvirtinimo detalės iš nerūdijančio plieno puikiai padeda juos pritaikyti įvairiuose architektūriniuose sprendimuose.

Berėmio stiklo dušo kabinos

tai galimybė neribotam pasirinkimui. Skaidrios, gali būti ir su atspalviais, berėmės stiklo kabinos, įvairios geometrinės formos, netradiciniai modeliai. Visa tai galime pritaikyti ir Jūsų namuose.

Stiklo grindys, laiptų pakopos

neeilinis sprendimas patalpos interjere. Tai ne tik padidins patalpose erdvę, bet ir užtikrins didesnį šviesos kiekį žemiau esančioje patalpoje.

Veidrodžiai

tai vonios kambario puošmena, praktinė detalė, kurią pritaikysime pagal Jūsų poreikius ir idėjas.

Atskiros interjero detalės

įvairios atskiros interjero detalės kurias pritaikysime pagal Jūsų poreikius.

Spintų stumdomos durys

stumdomos durys drabužinėms, sieninėms spintoms . Platus spalvų bei užpildų pasirinkimas leidžia sukurti bet kokio dizaino spintų duris.